Catering dla firm – na co warto zwrócić uwagę

Catering dla firm – na co warto zwrócić uwagę

Dostarczanie posiłków dla firm to nie tylko kanapki i suchy prowiant. Wybierając kontrahenta należy sprawdzić i przeanalizować kilka punktów, które mogą okazać się kluczowe przy ostatecznej decyzji. Catering w atrakcyjnych cenach to tylko jeden z elementów na które warto zwrócić uwagę.

Szeroki zakres usług gastronomicznych

Catering dla firm – kompleksowa oferta to bardzo ważny element. Przede wszystkim odpowiednie menu dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników powinno znaleźć się w ofercie dla klientów i firm. Dodatkowo do twojej dyspozycji powinny być także posiłki regeneracyjne czy usługi cateringowe na każdą firmową okazję. Jeśli wybierzesz odpowiedni catering nie będziesz musiał przy każdej okazji zastanawiać się i szukać cateringu, który zadba o to, czego aktualnie potrzebujesz.

Firmy cateringowe charakteryzujące się dużym zapleczem kuchennym są w stanie obsłużyć spotkania biznesowe w twojej firmie, a także bankiety czy konferencje. Dla takich wydarzeń przygotowanie dania wymaga wiele miejsca oraz dużych mocy przerobowych podczas gotowania. Kucharze z wysokimi umiejętnościami oraz dobre produkty z których są komponowane dania pozwalają na spełnienie nawet najwyższych oczekiwań zamawiających oraz gości.

Warto również zwrócić uwagę, że usługi cateringowe dla klientów indywidualnych kładą nacisk na zupełnie inne aspekty, niż catering dla firm. Z tego względu posiłki dla pracowników zamówione w takiej firmie mogą nie zostać dostarczone na czas czy być niekompletne ze względu na brak dostępnej wymaganej ilości produktów.

Sprawdzony catering firmowy to zwiększenie efektywności pracowników

Catering dla firm od smartlunch.pl to idealne rozwiązanie dla każdej firmy bez względu na jej wielkość czy charakter pracy. Dodatkowo jest to catering inny, niż wszystkie. Innowacyjne rozwiązania pozwalają pracownikom samym wybierać obiady czy desery, które będą chcieli zjeść w danym dniu. Pracownicy mogą wybierać potrawy poprzez aplikację, co pozwala im na indywidualny wybór tego na co akurat mają ochotę. Jedzenie przygotujemy w całej Polsce oraz dostarczymy do firm w uzgodnionym czasie. Dzięki opłacie abonamentowej wykupowanej przez firmę dla pracowników ani kadra zarządzająca nie musi się martwić logistyką dostaw posiłków, ani nie są one z góry narzucane dla wszystkich pracowników. Dania fit, obiady czy lunch dostępne do zamówienia i czekające już na pracownika, który przychodzi na przerwę, sprawiają że przestój w pracy jest ograniczony do minimum, a efektywność pracownika, który dostał jedzenie na które miał ochotę jest dużo wyższa.