93 – letni mieszkaniec Legionowa błąkał się po Warszawie z ogromną ilością gotówki!

W godzinach wieczornych 11 maja do dyżurnego straży miejskiej w Warszawie wpłynęło zgłoszenie o starszym mężczyźnie, który bez widocznego celu błąka się po bazarze znajdującym się na ulicy Wolumen.

25 tysięcy złotych w gotówce.

Przybyli na miejsce zgłoszenia funkcjonariusze straży miejskiej bez większych problemów odnaleźli starszego mężczyznę. 93-latek był widocznie roztrzęsiony, wręcz przerażony. Nie potrafił odpowiedź na podstawowe pytania oraz nie zdawał sobie sprawy z tego, jak w ogóle znalazł się w tym miejscu. Funkcjonariusze postanowili przeszukać mężczyznę, który w kieszeniach i zakamarkach swoich ubrań skrywał ogromne ilości banknotów. Po dokładnym przeliczeniu okazało się, że starszy mężczyzna posiadał przy sobie ponad 25 tysięcy złotych.

Poszukiwany przez rodzinę.

Cała sprawa doczekała się jednak szczęśliwego finału. Senior był od pewnego czasu poszukiwany przez mężczyznę. Nie potrafił również stwierdzić, skąd i w jakim celu posiadał przy sobie aż tak ogromną ilość gotówki. W trakcie całej interwencji, podczas wysiadania z radiowozu, mężczyzna źle się poczuł, zostało więc do niego wezwane pogotowie. Okazało się jednak, że 93-latek jest jedynie odwodniony, wkrótce trafił do swoich najbliższych.