Najfajniejsze plaże w pobliżu Legionowa!

Niedaleko od Legionowa znajdują się atrakcyjne plaże nad jeziorami. To idealne miejsca na letni wypoczynek. Podpowiadamy, gdzie warto się udać!

Plaża nad Jeziorem Zegrzyńskim

Jezioro Zegrzyńskie to duże sztuczne jezioro położone na północ od Legionowa. W okolicach jeziora znajduje się kilka plaż, takich jak plaża w Izabelinie lub plaża w Serocku, które są popularnymi miejscami do wypoczynku latem. Można tu cieszyć się piaszczystymi brzegami, kąpieliskami, sportami wodnymi i malowniczym krajobrazem jeziora.

Plaża nad Jeziorem Łanów

Jezioro Łanów leży na południowy zachód od Legionowa i oferuje plażę w miejscowości Nieporęt. To spokojne miejsce z piaszczystą plażą, wspaniałymi widokami i dobrze utrzymanymi terenami rekreacyjnymi. Można tu wypożyczyć kajaki, rowery wodne i inne sprzęty do sportów wodnych.

Plaża nad Jeziorem Białym

Jezioro Białe znajduje się na południowy wschód od Legionowa, w pobliżu miejscowości Wólka Radzymińska. Plaża nad Jeziorem Białym jest popularnym miejscem do wypoczynku i rekreacji. Oferuje piaszczysty brzeg, możliwość kąpieli i relaksu na plaży, a także wypożyczalnię sprzętu wodnego.