Tragiczny wypadek drogowy w Rembelszczyźnie: Samochód osobowy zderzył się z motocyklem

Dnia 16 czerwca, po godzinie 14, w miejscowości Rembelszczyzna położonej w gminie Nieporęt doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Na drodze wojewódzkiej numer 633, przy ulicy Jana Kazimierza, zderzyły się dwa pojazdy – samochód osobowy i motocykl. Na miejscu natychmiast interweniowały służby ratownicze. Kierujący motocyklem, z powodu odniesionych obrażeń nogi, został przewieziony helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. W wyniku tego niefortunnego wydarzenia ruch drogowy na tej trasie jest utrudniony.

Wiadomość o tym tragicznym incydencie drogowym, który miał miejsce na terenie gminy Nieporęt, służby ratownicze otrzymały o godzinie 14:22. Do obsługi zdarzenia skierowano dwa zespoły strażackie – z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Legionowie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej Kąty Węgierskie. Na miejsce przysłano również pogotowie, policję oraz załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – poinformował dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, którego wypowiedź cytuje Gazeta Powiatowa.

Przybyłe na miejsce zdarzenia służby ratownicze stwierdziły, że na ulicy Jana Kazimierza (DW 633), na pasie prowadzącym do Nieporętu, doszło do kolizji samochodu osobowego marki Toyota i motocykla marki Honda. W wyniku tego incydentu został również uszkodzony samochód marki Mercedes. Osoba kierująca motocyklem doznała obrażeń nogi.