Wigilia Miejska w Legionowie przyciągnęła tłumy!

Mieszkańcy Legionowa każdego roku mogą uczestniczyć w Wigilii Miejskiej. Wydarzenie cieszy się dużą popularnością i spory wpływ ma na to inscenizacja szopki, w której role statystów odgrywają prawdziwi ludzie i zwierzęta. W tym roku Wigilię w Legionowie zorganizowano 18 grudnia. Była to niedziela handlowa, dlatego władze miasta dziwiły się, że wydarzenie przyciągnęło tak wielu zainteresowanych.

Mieszkańcy Legionowa poczuli ducha świąt

Legionowska szopka cieszyła się ogromnym zainteresowaniem w niedzielę 18 grudnia. To jednak nie była jedyna atrakcja Miejskiej Wigilii. W pobliżu szopki zlokalizowanej na dziedzińcu Ratusza Miejskiego ustawiono stragany z rękodziełem, ozdobami świątecznymi i sezonowymi artykułami spożywczymi. Była to świetna okazja, by dokupić trochę świątecznych prezentów i ozdób choinkowych. O świąteczną atmosferę zadbali także lokalni artyści, którzy pięknie kolędowali w sali widowiskowej Ratusza. Wigilijne spotkanie obfitowało w życzenia świąteczne, bez których Święta Bożego Narodzenia nie mogą się obejść.

Wigilia Miejska w Legionowie cieszyła się imponującą frekwencją. Fakt ten zasługuje na uwagę, ponieważ 18 grudnia była niedziela handlowa. Wygląda na to, że mieszkańcy miasta wolą kolędowanie od stania w kolejkach.