Wypadek drogowy w Łajskach: Samochód osobowy potrącił pieszego

Na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Suwalnej w miejscowości Łajski doszło do zdarzenia drogowego. Około godziny 8:00 rano, samochód osobowy uderzył w pieszego. Na miejscu natychmiast rozpoczęła się akcja ratunkowa, w której uczestniczą policja, straż pożarna oraz jednostki pogotowia.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o tym niefortunnym wydarzeniu o 8:19 rano. Brygadier Łukasz Szulborski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, przekazał informacje Gazecie Powiatowej. W reakcji na informację, na miejsce wypadku natychmiast wysłano straż pożarną z JRG Legionowo, karetkę pogotowia oraz patrole policji.

Brygadier Szulborski dodał także, że po dotarciu służb ratunkowych na miejsce okazało się, że ofiarą wypadku jest młody chłopiec. Został on potrącony przez samochód osobowy blisko skrzyżowania ulic Leśnej i Suwalnej. Strażacy i policjanci zajęli się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia. Chłopiec, chociaż nieprzytomny, ma jednak zachowane funkcje życiowe. Został natychmiast pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.