Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu Alei 3 Maja i Reymonta

W południe 23 listopada, po godzinie 14, Legionowo stało się miejscem kolizji drogowej. Scena zdarzenia to skrzyżowanie ulic: Alei 3-go Maja i Reymonta, gdzie doszło do stłuczki pomiędzy dwoma pojazdami osobowymi. Przybyłe na miejsce służby ratownicze musiały interweniować, a kierujący jednym z samochodów otrzymał karę w postaci mandatu za spowodowanie tego drogowego incydentu.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do centrali ratowniczej już po godzinie 14. W odpowiedzi na tę informację, na miejsce natychmiast skierowano jednostki straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego, a także policję. Wszystkie te siły zostały zmobilizowane, aby odpowiedzieć na sytuację kryzysową na terenie Legionowa.

Gdy ekipy ratownicze dotarły na miejsce zdarzenia, ujawniło się, że kolizja miała miejsce pomiędzy dwoma samochodami osobowymi – Toyota i Volkswagen. Okazało się, że wszystkie osoby uczestniczące w tym incydencie były w stanie samodzielnie opuścić pojazdy po zdarzeniu. Na szczęście, nikomu nie stała się krzywda na tyle poważna, żeby wymagała hospitalizacji. Uszkodzone w wyniku kolizji pojazdy zostały odebrane z miejsca zdarzenia przez lawety drogowej pomocy.