Zwłoki mężczyzny znalezione w mieszkaniu w Legionowie

19 maja w sobotę około godziny 19, do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie dotarło zgłoszenie, że w jednym z mieszkań bloku mieszczącego się na Alei 3 Maja może przebywać mężczyzna, który wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Na podany adres natychmiast wysłano jednostki straży pożarnej, pogotowia oraz policji.

Siłowe wejście do mieszkania.

Po przybyciu pod wskazany adres okazało się, że mieszkanie jest zamknięte od wewnątrz, a przebywające w nim osoby nie odpowiadają na wołania funkcjonariuszy. W związku z tym zdecydowano, że rozdysponowana na miejsce jednostka straży pożarnej otworzy drzwi do mieszkania w sposób siłowy.

Znaleziono zwłoki.

Po wejściu do mieszkania odnaleziono leżące na podłodze jednego z pomieszczeń zwłoki 52-letniego mężczyzny. Znajdujący się na miejscu lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna nie żył już najpewniej od kilku dni. Nie wiadomo, co było konkretną przyczyną śmierci 52-letniego mieszkańca Legionowa. Mężczyzna ten od pewnego czasu nie był widziany przez pozostałych mieszkańców bloku.