Centrum Fizjoterapii Zwierząt w Legionowie.

Fizjoterapia to coś, z czego mogą skorzystać nie tylko ludzie, ale i również nasi czworonożni przyjaciele. Ten rodzaj terapii pozwala uśmierzyć ból jak i przyspieszyć proces zdrowienia zwierząt, które doświadczyły wypadków, cierpią na przewlekłe schorzenia czy też w wyniku zaawansowanego wieku, mają pewne problemy z poruszaniem się. Właściciele zwierząt mogą już teraz skorzystać z nowo otwartego Centrum Fizjoterapii Zwierząt, które utworzone zostało w znanej w Legionowie klinice weterynaryjnej Legwet.

Nowa lokalizacja, nowe perspektywy.

Ponad rok po przeniesieniu siedziby kliniki z ulicy Jagiellońskiej do budynku mieszczącego się przy ulicy Wysockiego, postanowiono wykorzystać dodatkowe pomieszczenia, które wcześniej pozostawały nieużywane. Po pokonaniu pewnych przeszkód jedno z takich pomieszczeń stało się pełnoprawnym Centrum Fizjoterapii Zwierząt. Jak mówi sam właściciel kliniki, stwarza to ogromne możliwości leczenia zwierząt, którego dotychczas brakowało w Legionowie. Centrum wyposażone zostało w najnowszy sprzęt przeznaczony do zajęć fizjoterapeutycznych dla zwierząt, w tym bieżnię wodną, urządzenia wytwarzające falę uderzeniową, lasery wysokoenergetyczne oraz magnetoterapię.

Dla zwierząt, których właściciele przesadzili ze smakołykami.

Centrum Fizjoterapii Zwierząt w klinice Legwet oferuje również wsparcie zdrowym pupilom, których właściciele chcieliby poprawić ich sprawność fizyczną czy sprawić, by te zrzuciły nadmiarowe ilości kilogramów, do czego idealnie sprawdzi się między bieżnia wodna.