Kolejne potrącenie pieszej na pasach.

Kolejne potrącenie pieszej na pasach.

10 lutego około godziny 17 w Legionowie doszło do potrącenia pieszej na przejściu dla pieszych. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Jerzegego Siwińskiego i Jana III Sobieskiego. To już kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych w ciągu ostatnich kilku dni. Przypominamy, iż 6 lutego na ulicy Sobieskiego doszło do podobnego zdarzenia. Tamtego dnia, kierująca pojazdem marki Toyota potrąciła kobietę przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych.

Potrącenie na przejściu dla pieszych.

Do zdarzenia doszło przed godziną 17. Służby ratownicze o godzinie 16:43 otrzymały zgłoszenie dotyczące potrącenia pieszej na przejściu dla pieszych. Na miejsce wypadku skierowane zostały załogi pogotowia ratowniczego oraz policji. Po przybyciu służb na miejsce udzieliły poszkodowanej niezbędnej pomocy. Jak się okazało, obrażenia, których doświadczyła kobieta, nie wymagały jej hospitalizacji. Piesza potrącona została przez kierującą pojazdem marki Nissan Qashqai kobietę.

To kolejne potrącenie pieszej w Legionowie.

Niespełna kilka dni minęło od podobnego zdarzenia. 6 lutego w godzinach wieczornych służby ratownicze otrzymały informację o potrąceniu pieszej przez kierującą pojazdem marki Toyota kobietę. Stan potrąconej pieszej był poważny. Poszkodowana z ciężkimi obrażeniami, w tym ze złamaniem kończyny, została przetransportowana do pobliskiego szpitala. Funkcjonariusze policji prowadzą niezbędne czynności, mające na celu ustalić okoliczności obydwu zdarzeń.