Decydujące starcie na szczycie piłki ręcznej: Zepter KPR Legionowo kontra Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

W ramach najważniejszych rozgrywek w kraju ORLEN Superligi piłkarzy ręcznych, drużyny Zepter KPR Legionowo oraz Piotrkowianin Piotrków Trybunalski zdecydowały się na rywalizację. Z bezpośredniej transmisji tego emocjonującego meczu będą mogli cieszyć się wszyscy kibice piłki ręcznej.

Rozgrywki Superligi, uznawane za najważniejsze w polskim kalendarzu piłki ręcznej, są prowadzone na najwyższym poziomie. Do grona sponsorów tytularnych tych rozgrywek dołączyła firma ORLEN, w kampanii 2023/2024 przyczyniając się do dalszego rozwoju tej dyscypliny sportu.

Kieleccy szczypiorniści bronią swojego mistrzowskiego tytułu kolejny raz w historii klubu. Zarówno oni, jak i ORLEN Wisła Płock, są uważani za główne siły napędowe ligi. Jednak nie brakuje innych drużyn z ambicjami, takich jak ekipy z Zabrza, Głogowa, Gdańska czy Puław, które w zeszłym sezonie udało się zakwalifikować do czołowej szóstki.

Zmiany w składzie ligi nastąpiły w porównaniu do sezonu 2022/2023. Niestety, Pogoń Szczecin nie zdołała utrzymać się na najwyższym szczeblu rozgrywek i opuściła Superligę. W jej miejsce powrócił do elity Zepter KPR Legionowo, który jest gotowy pokazać swoją siłę w nadchodzących meczach.