Odkrycie tragicznej tajemnicy Legionowa

W Legionowie doszło do poruszającego odkrycia, kiedy to w jednym z lokali mieszkalnych natrafiono na ciało kobiety, które najprawdopodobniej od 2018 roku leżało niezauważone. Zmarła, pani Maria, była około 80-letnią panią, której los przez ostatnie pięć lat nie budził zainteresowania społeczeństwa. Aktualnie udało się odnaleźć krewnych nieżyjącej kobiety.

Tragiczne wydarzenie miało miejsce 21 czerwca bieżącego roku. W mieszkaniu przy ulicy Pałacowej w Legionowie odkryto zwłoki Marii, która jak się okazuje, zmarła już w 2018 roku. Przypadek ten był zupełnie przypadkowy – do odkrycia doszło podczas awarii w budynku, a informacje na ten temat pochodzą ze strony „Super Expressu”. Kiedy w lokalu znajdującym się bezpośrednio nad miejscem zamieszkania Marii doszło do pęknięcia rury, woda zaczęła przenikać do niższych pomieszczeń. Administrator budynku próbował dostać się do mieszkania seniorki, aby sprawdzić sytuację. Po bezskutecznych próbach otwarcia drzwi wezwano policję i w końcu drzwi zostały otwarte na komisji, gdzie odkryto ciało Marii.

Podczas dokładnego przeszukania mieszkania zauważono produkty spożywcze z datą ważności upływającą w maju 2018 roku. To dowód sugerujący, że śmierć Marii nastąpiła właśnie około pięciu lat temu. Wstępna analiza sytuacji wskazuje, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.

Zaskakujące jest to, że przez tak długi czas nikt nie dostrzegł braku aktywności ze strony kobiety. Sąsiedzi opisują ją jako osobę nieufną i skrytą, która nie utrzymywała bliższego kontaktu ze swoim otoczeniem. Miesiąc po szokującym znalezisku prokuraturze udało się odnaleźć rodzinę seniorki. Starsza siostra Marii mieszkała na terenie Wielkopolski, zaś jej siostrzenica na Mazowszu. Planowane są testy DNA w celu potwierdzenia tożsamości znalezionego ciała.