Rozwój nieruchomości w Legionowie przez firmę Projekt N-9

Firma z siedzibą w Legionowie, Projekt N-9, ma ambitne plany na rozwój nieruchomości przy ulicy Gabriela Narutowicza. Wiąże się to z budową osiedla składającego się z 8 szeregówek na terenie oznaczonym jako III Parcela. Właśnie dla tej inwestycji, Starostwo Powiatowe w Legionowie prowadzi postępowanie mające na celu wydanie stosownego pozwolenia na budowę.

Z dokumentów wynika, że 14 lipca 2023 roku Starostwo Powiatowe otrzymało wniosek dotyczący wydania pozwolenia na budowę. Inwestycja pod tytułem „budowa ośmiu jednorodzinnych budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej” zakłada, że każdy z tych domów będzie miał kubaturę blisko 550 m³. Miejsce przyszłej budowy to działka o powierzchni ponad 1,6 tysiąca m² znajdująca się przy ulicy Gabriela Narutowicza na III Parceli w Legionowie. Ta nieruchomość jest usytuowana pomiędzy ulicami Żelazną i Kamienną.

Decyzja dotycząca wydania pozwolenia na budowę będzie prawdopodobnie podjęta w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

Inwestorem tego przedsięwzięcia jest firma Projekt N-9, która została zarejestrowana w kwietniu 2023 roku i ma siedzibę w Legionowie. Jej kluczowy obszar działalności obejmuje prace budowlane związane z wznoszeniem budynków.