Tragiczny wypadek pod Legionowem. Kilka osób rannych, jedna poniosła śmierć na miejscu

15 sierpnia w godzinach wieczornych na drodze wojewódzkiej numer 630 pod Legionowem doszło do poważnego wypadku samochodowego. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe, którymi podróżowało aż 7 osób. 6 z nich odniosła na tyle poważne obrażenia, iż konieczne było ich przewiezienie do szpitala. Niestety, pomimo szybkiej reakcji służb, a nawet Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, nie udało się uratować życia kierującej jednym z pojazdów.

Okoliczności zdarzenia.

Na drodze wojewódzkiej numer 630 na odcinku pod Legionowem doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Toyota oraz Fiat. Z aktualnych informacji wynika, że z niewyjaśnionych przyczyn kierujący Fiatem w pewnym momencie zjechał na przeciwny pas ruchu, którym poruszała się kierująca Toyotą. W wyniku tego doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu interweniowały służby ratownicze, w tym policja, straż pożarna, pogotowie i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Wiadomo na ten moment, że Toyotą podróżowała dwójka osób, w tym kierująca nią kobieta, która poniosła śmierć na miejscu. Jej pasażer został przetransportowany do szpitala. Stan zdrowia pozostałej 5 osób, które podróżowały Fiatem, nie jest znany – wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Śledztwo.

Ze względu na to, że kierująca Toyotą kobieta poniosła śmierć na miejscu zdarzenia, wezwany został również prokurator, pod którego nadzorem prowadzone będą dalsze czynności wyjaśniające. Dokładny przebieg zdarzeń, jak i stan zdrowia poszkodowanych nie jest teraz znany. Wiemy jedynie, że z niewyjaśnionych przyczyn kierujący Fiatem zjechał na przeciwny pas ruchu – bazując jednak na nieoficjalnych informacjach świadków wynika, że kierowca już wcześniej wykonywał podejrzane manewry podczas jazdy.