Wybierasz się do Warszawy? Parkuj z aplikacją!

Warszawa jako stolica Polski jest miastem, w którym nie brakuje licznych atrakcji turystycznych. Nic więc dziwnego, że jest bardzo chętnie odwiedzana zarówno przez turystów rodzimych, jak i zagranicznych. Jeśli wybierasz się tu z rodziną na wycieczkę, w planach wyprawy koniecznie uwzględnij kwestie związane z parkowaniem.

Wyjazd do Warszawy – tylko dobrze zaplanowany!

Wyjazd do Warszawy to świetny pomysł na spędzenie rodzinnego weekendu. Warto wybrać takie atrakcje, które będą odpowiadały wszystkim uczestnikom. Z pewnością przypadnie im do gustu wizyta w ZOO Warszawa. Parking będzie oczywiście w tym przypadku niezbędny, a dzięki aplikacji  AnyPark da się zaoszczędzić. Jak to możliwe? Sprawa jest bardzo prosta. Aplikacja współpracuje z wybranymi zarządcami płatnych stref parkowania w Warszawie, co daje kierowcom szereg korzyści. Najważniejsze są niższe opłaty za postoje niż w przypadku korzystania z tradycyjnych parkomatów naliczających opłaty za każdą rozpoczętą godzinę parkowania. Aplikacja posiada opcję sekundowego naliczania, w związku z czym kierowca płaci jedynie za rzeczywisty czas postoju.

Aplikacja do parkowania – jak jej używać w Warszawie?

Korzystanie z aplikacji do szybkich płatności za parkowanie jest bardzo proste. W pierwszej kolejności trzeba ją zainstalować w telefonie, a następnie zarejestrować w niej konto klienta. Zawsze należy sprawdzać, czy dane miasto lub strefa parkowania są objęte omawianą usługą – parking powinien być oznaczony logo aplikacji. Jednym kliknięciem można przedłużyć lub zakończyć parkowanie. Użytkownicy mają możliwość skorzystania z funkcji premium, dzięki której parkowanie stanie się jeszcze prostsze.

Aplikacja do parkowania – jakie ma zalety?

Oprócz opisanych powyżej atutów aplikacja ma jeszcze więcej zalet. Kierowca sam wybiera wygodną dla siebie metodę płatności – z góry lub na koniec miesiąca. Jeśli ktoś posiada kilka samochodów, z poziomu jednego smartfona uruchomi jednocześnie kilka sesji postojowych – takie rozwiązanie na pewno przyda się przedsiębiorcom.